Operator Maszyn, WARSZAWA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z naszych Klientów, lidera z branży opakowaniowej prowadzimy rekrutację na stanowisko produkcyjne Operatora Maszyn

Miejsce pracy:

Kowale, koło Gdańska

Nowy Konik, koło Warszawy

ZADANIA:

  • konfiguracja maszyn, ustawianie parametrów

  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją produktową

  • kontrola jakości i standardów produktów

  • monitorowanie i dbałość o stan techniczny maszyn

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze produkcji

  • wykształcenie min. zawodowe

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia produkcyjna

  • pakiet relokacyjny: dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania oraz opcja zatrudnienia członków rodziny (dotyczy obszaru produkcji)

  • kompleksowe szkolenia stanowiskowe

  • program wdrożenia, profesjonalne wprowadzenie do struktury i kultury organizacyjnej

  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty sportowej oraz prywatna opieka medyczna

Data publikacji: 2024-04-21