Operator monitoringu ochrony w markecie budowlanym., CZELADŹ

Seris Konsalnet - jesteśmy największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security.

Poszukujemy pracownika ochrony do obsługi monitoringu . PRACA OD ZARAZ!!

Twoje zadania:

  • nadzór z wykorzystaniem systemów monitorujących

  • realizacja zadań zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta

  • współpraca z kierownictwem sklepu

  • współpraca z pozostałymi pracownikami ochrony

  • realizacja procedur zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań

Poszukujemy do naszego zespołu osób z doświadczeniem w pracy ochrony a także tych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży bezpieczeństwa . Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś osobą niekaraną

  • jesteś osobą odpowiedzialną i spostrzegawczą

  • jesteś otwarty/a na pracę w systemie 10-godzinnym

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku z obsługą systemów monitorujących

Od nas uzyskasz :

  • zatrudnienie na umowę zlecenie

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach

  • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod nr. 6.9.5.9.6.0.5.1.9 od poniedziałku do piątku.

Data publikacji: 2024-04-21