Operator tokarki &#124 dwie zmiany &#124 system premiowy, ZABRZE

Ciekawa propozycja zawodowa dla Operatora tokarki.

Dwie zmiany, system premiowy, atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania:

  • obsługa tokarki konwencjonalnej

  • przygotowanie detali, obróbka

  • obsługa przyrządów pomiarowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa tokarki konwencjonalnej)

  • znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

  • dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię miesięczną

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21