Operator Urządzeń Produkcyjnych, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie i konfekcjonowanie towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa komputera i skanera
  • wykonywanie prac gospodarczych
  • przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów BHP

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne
  • doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych
  • doświadczenie w eksploatacji wózka widłowego
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, dokładność, punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • aktualne uprawnienia na ładowarki

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie u lidera w swojej branży
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej
  • dofinasowanie do karty MultiSport

Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.

Od ponad 30 lat jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, z którym można związać się na lata. Za każdym osiągnięciem firmy stoją jej pracownicy. Ich zaangażowanie, potencjał i umiejętności stanowią klucz do wspólnego sukcesu. Stawiamy na ludzi dobrze zorganizowanych, z pasją i pomysłami, którzy są gotowi na podejmowanie nowych wyzwań. Cenimy współpracę, inicjatywę i otwarty umysł. Liczy się dla nas samodzielność i profesjonalizm. Firma rozwija się, gdy rozwijają się jej pracownicy. Właśnie dlatego doskonalimy umiejętności naszych pracowników, zapewniając im udział w szkoleniach i specjalistycznych kursach, budujących wiedzę i kompetencje.

Data publikacji: 2024-03-04