Operator Wózków Widłowych, GLIWICE

Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat?

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Operatora Wózka Widłowego

Zadania:

  • dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną

  • załadunek i rozładunek towaru

  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • uprawnienia UDT

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie do 6300 zł brutto miesięcznie

  • dofinansowanie do posiłków

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Aplikuj już teraz i zostań częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21