Operator wózka widłowego wysoki skład Będzieszyn k. Pruszcza Gdańskiego, PRUSZCZ GDAŃSKI

JAGA Recruitment (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatora wózka widłowego. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zamiennych części samochodowych oraz przemysłowych rozwiązań chłodniczych.

Miejsce pracy: Będzieszyn, k. Pruszcza Gdańskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 29 zł/h brutto,

  • premię frekwencyjną do 10% liczoną od podstawy,

  • pracę w systemie I zmiany w godzinach 07:00-15:00,

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Firmy po 6 miesiącach,

Po zatrudnienieniu w strukturach Firmy:

  • ubezpieczenie na życie,

  • kartę Multisport,

  • system poleceń pracowniczych - 1000 euro,

  • wczasy pod gruszą w wysokości 2400 zł,

Zadania:

  • rozładunki i załadunki,

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu,

  • wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej,

  • zlecone czynności magazynowe,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z doświadczeniem co najmniej rocznym,

  • wysoka motywacja i chęci do pracy;

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT - wydane przez Urząd Dozoru Technicznego).

Data publikacji: 2024-04-22