Operator Wózka Widłowego z UDT, BIERUŃ

Nasz Klient, lider w produkcji produktów mlecznych i roślinnych poszukuje operatorów wózka widłowego z UDT i książeczką sanepidu.

Miejsce pracy: ul. Świerczyniecka, Bieruń

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po 6 miesiącach pracy

  • Podstawę + premie (wynagrodzenie do 5500 zł brutto na miesiąc)

  • Coroczną premię i podwyżkę

  • Atrakcyjne benefitów (karta multisport, prywatne ubezpieczenie)

  • Transport pracowniczy (Tychy, Oświęcim, Jaworzno, Mysłowice)

Zadania:

  • Obsługa wózka czołowego i innych urządzeń infrastruktury magazynowej (cele chłodzące, owijarka, skaner itp.)

  • Dokonywanie odbiorów i załadunków palet z produktami

  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa i jakości, jak również zgłaszanie zagrożeń

  • Usuwanie podstawowych usterek technicznych, dokonywanie regulacji, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń

  • Zgłaszanie propozycji usprawnień, uczestniczenie w akcjach korygujących w procesie ciągłego doskonalenia obszaru

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)

  • Książeczka Epidemiologiczno-Sanitarna

  • Umiejętność współpracy zespołowej

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (6.50-14.50, 14.50-22.50, 22.50-6.50), z możliwością pracy w niektóre weekendy

Data publikacji: 2024-04-23