Operator wózka widłowego, PRUSZCZ GDAŃSKI

Agencja Pracy JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański/ Będzieszyn

Zadania:

  • załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych;

  • obsługa wózka widłowego lub elektrycznego;

  • transport przesyłek na terenie terminalu.

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy;

  • doświadczenie w pracach magazynowych;

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) dla pracowników z UDT lub w niepełnym wymiarze godzin (popołudnia) dla pracowników bez uprawnień;

  • wolne weekendy;

  • wynagrodzenie 4300 zł brutto (bez uprawnień)/4800 zł brutto (z UDT);

  • premie wydajnościowe w wysokości 12%;

  • podwójny dodatek (40%) za godziny nocne;

  • posiłki regeneracyjne okresie listopad - marzec;

  • dofinansowanie karty Multisport (po okresie próbnym);

  • realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę.

Data publikacji: 2024-04-21