Opiekun medyczny Niemcy, MONACHIUM

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Asystent Opieki Zdrowotnej w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje w Niemczech)

wynagrodzenie: 1500-1900 Euro netto miesięcznie w oparciu o niemiecką umowę o pracę Wymagania: - zaświadczenie o niekaralności - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Obowiązki: - pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej - asystentura w codziennych czynnościach życiowych - zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony klient zapewnia zwrot kosztów za podróż i bezpłatne zakwaterowanie

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Data publikacji: 2024-04-27