Pakowacz praca w godzinach 14 00-22 00, MYSZKÓW

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • przepakowywanie i oklejanie towarów;

  • kontrola jakości produktów i palet;

  • załadunek palet.

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska (warunek konieczny!);

  • status studenta - mile widziane;

  • zdolności manualne;

  • gotowość do pracy fizycznej;

  • zaangażowanie, systematyczność.

Oferujemy:

  • możliwość pracy na 1 zmianę - 14.00-22.00;

  • stawkę podstawową z możliwością zarobku około 27,70-43,00 zł brutto/h;

  • pracę na pełny lub niepełny etat;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Data publikacji: 2024-04-21