Piaskarz, SCHIPHOL

ZADANIA:

Przygotowywanie przed natryskiwaniem (malowaniem) konstrukcji metalowej. Czasami prace strzałowe wykonywane są na miejscu w firmie lub w lokalizacji Schiphol - konstrukcje są tak duże, że są piaskowane na miejscu.

OFERUJEMY:

- Stawka od €15 - €17 brutto za 40h tygodniowo w zależności od doświadczenia

- Zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach

- ubezpieczenie zdrowotne 34,50 tygodniowo.

- Stała praca

WYMAGANIA:

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- Prawo jazdy i własne auto

- VCA lub chęć wyrobienia

- Doświadczenie

- Zdolność do pracy na samodzielnym stanowisku.

- Chęci do pracy.

Kariera w Holandii AMB Sp. z o.o.- jesteśmy agencją rekrutacyjną, pośredniczącą między osobami poszukującymi pracy, a kilkunastoma agencjami pracy tymczasowej w Holandii i Niemczech. Naszą misją jest skojarzenie Cię z agencjami pracy, które zaproponują Ci najlepsze warunki finansowe, mieszkaniowe i rozwojowe. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb kandydatów, jesteśmy z Tobą na każdym etapie rekrutacji. Mamy proste i uczciwe zasady.

Data publikacji: 2024-01-25