Pielęgniarka/Pielęgniarz praca w stacji dializ, TOMASZÓW MAZOWIECKI

Zakres obowiązków:

·       przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy,

·       opieka nad pacjentami stacji dializ,

·       prowadzenie dokumentacji medycznej,

·       edukacja pacjentów,

Nasze oczekiwania:

·       chęć współtworzenia społeczności, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi,

·       zaangażowanie w powierzone obowiązki,

·       wykształcenie min. średnie medyczne,

·       aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.

Powody dla których warto z nami pracować:

·       oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, bo przy wynagradzaniu naszych pracowników bierzemy pod uwagę ich zaangażowanie,

·       posiadamy unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „Najpierw społeczność, potem firma",

·       stwarzamy możliwość dopasowania grafiku do potrzeb życiowych pracowników,

·       badania wykazały że 90% z naszych pracowników ocenia, że w DaVita panuje świetna atmosfera,

·       oferujemy stabilne zatrudnienie w jednym z 63 ośrodków dializ DaVita w Polsce w oparciu o wybraną formę zatrudnienia (umowa o prace, kontrakt B2B, umowa zlecenie),

·       umożliwiamy nabieranie wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,

·       gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego.

Zainteresowana/ Zainteresowany? Aplikuj i rozpocznij karierę w DaVita Polska😊

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz na stronie davita.pl w zakładce Klauzule informacyjne.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z  wybranymi kandydatami.

DaVita z włoskiego oznacza „dawać życie”. Na co dzień opiekujemy się pacjentami z przewlekłą chorobą nerek. Troska o ich zdrowie jest naszym głównym zadaniem. Nieustannie wprowadzamy innowacyjne metody leczenia i doskonalimy standardy opieki klinicznej,

aby polepszyć jakość życia pacjentów. DaVita to nie tylko sieć stacji dializ, to drugi dom

dla pacjentów. To wspólnota pacjentów i personelu medycznego

Data publikacji: 2024-01-15