Pielęgniarka Szkolna, RADOM

Centrum Medyczne Corten Medic od 1993 r. z pasją i zaangażowaniem świadczy wysokiej jakości usługi medyczne. Obejmuje opieką Pacjentów indywidualnych, ich rodziny oraz zakłady pracy. Wyróżniają je krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz szczególna dbałość o to, aby Pacjenci znaleźli fachową pomoc medyczną oraz życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów.

Zadania:

  • przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych;

  • pobieranie krwi;

  • wykonywanie badań diagnostycznych i procedur medycznych;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Oczekiwania:

  • kurs pielęgniarki szkolnej lub mgr pielęgniarstwa;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • znajomość obsługi komputera;

  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na oczekiwania Pacjentów;

  • znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • formę zatrudnienia w oparciu umowę zlecenia lub B2B;

  • elastyczny czas pracy;

Data publikacji: 2024-04-21