Planista Produkcji, GDAŃSK

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • planowanie produkcji w oparciu o potwierdzone terminy realizacji zamówień

  • kontrola realizacji planu produkcji oraz zużycia materiałów, surowców i obliczanie bieżącego zapotrzebowania

  • współpraca z innymi działami w zakresie dostępności materiałów do produkcji, potrzebnej dokumentacji jak również wysyłek wyrobów gotowych do Klientów

  • sporządzanie raportów oraz analiz dotyczących planowania, realizacji zleceń i zapasów

  • tworzenie pomocniczych narzędzi planistycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji

  • dobra znajomość MS Excel

  • umiejętności pracy zespołowej i efektywnej współpracy z innymi działami firmy

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia

  • pracę w systemie 1 zmiany

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking

Data publikacji: 2024-04-21