Pokojówka, BORDEAUX

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH
Polska, nr licencji 16998

Aktualnie
dla naszych klientów – HOTELI położonych w atrakcyjnych turystycznie
destynacjach we FRANCJI
poszukujemy osób z
doświadczeniem
na sezon letni 2024 na stanowisko:

POKOJOWY/POKOJOWA

od kwietnia do końca
września/października

Co mamy do zaoferowania?

Polską umowę o pracę tymczasową

Gwarancję bezpłatnego zakwaterowania

Pracę w wymiarze minimum 35 h
tygodniowo

Pewną stawkę od 11,72 euro/h (1600 – 1700 euro netto/msc.)

Dodatkowo płatne nadgodziny

Zapewnioną dietę lub posiłki

Dodatek za
urlop wypoczynkowy w wysokości 10% wynagrodzenia brutto

Zwrot za dojazd w wysokości 150 euro

Czego oczekujemy?

Doświadczenia na stanowisku pokojowego lub
pokrewnym

Znajomości
języka angielskiego lub francuskiego

Dyspozycyjności
na cały sezon

Jaki jest zakres obowiązków?

Sprzątanie
pokoi hotelowych zgodnie z wyznaczonymi standardami

Utrzymywanie
porządku w  przestrzeniach wspólnych

Wymiana
pościeli, ręczników, uzupełnianie kosmetyków

Działamy w pełni transparentnie  – wszystkie informacje dotyczące zasad współpracy
z nami i warunków zatrudnienia u klienta otrzymasz w ofercie.

CV przez formularz na naszej stronie:

lub
skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48
789 365 553

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula informacyjna dla kandydata:
grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2024-04-27