Pomocnik lakiernika, RYBNIK

Firma: LIGHT WORK

Lokalizacja:RYBNIK

Stanowisko: POMOCNIK LAKIERNIKA

poszukujemy energicznego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko pomocnika lakiernika. Poszukujemy osoby chętnej do nauki oraz zaangażowanej w wykonywanie zadań związanych z procesem lakierowania pojazdów.

Obowiązki:

- Pomoc w przygotowaniu powierzchni do lakierowania.

- Pomoc w mieszaniu farb i innych materiałów lakierniczych.

- Czyszczenie narzędzi i miejsca pracy.

- Asystowanie podczas procesu aplikacji lakieru.

- Wykonywanie innych zadań zleconych przez głównego lakiernika.

Wymagania:

- Motywacja do pracy w branży motoryzacyjnej.

- Chęć nauki i rozwijania umiejętności.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

- Dobra kondycja fizyczna, zdolność do pracy w warunkach fizycznych.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń wewnętrznych.

- Przyjazne środowisko pracy.

- Konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, chętną do nauki oraz gotową do podjęcia wyzwań, to ta oferta jest dla Ciebie! Wyślij swoje CV już dziś na adres: [email protected]  lub zadzwoń pod numer: +48 537 115 018

Niezwłocznie poszukujemy kandydatów, więc nie zwlekaj - dołącz do naszego zespołu już teraz!

Witajcie w naszej firmie.

Nasza misja to pomaganie ludziom znaleźć idealne stanowisko pracy i wspieranie firm w znalezieniu najlepszych talentów.

Nieustannie dążymy do osiągania najlepszych wyników, zarówno dla naszych klientów, jak i kandydatów.

Jesteście ważną częścią naszego sukcesu, dlatego staramy się zapewnić Wam doskonałe doświadczenie rekrutacyjne. Nasza firma jest poto, aby Was wspierać na każdym kroku procesu rekrutacyjnego i pomóc Wam osiągnąć sukces zawodowy.

Data publikacji: 2024-03-31