Pomocnik Magazynowy, KORYTA

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa zatrudniająca blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Obecnie do jednego z naszych Zakładów poszukujemy pracownika na stanowisko:

        Zadania:

  • Podstawowa obsługa maszyn myjących pojemniki, palboksy, palety - kontrola pracy maszyny

  • Załadunek i odbiór pojemników, palboksów i palet z maszyn myjących

  • Prace transportowe ręcznym wózkiem paltowym

  • Dbanie o prawidłowy stan higieniczny i techniczny maszyn myjących

       Oczekiwania:

  • Rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • Punktualność

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowy od poniedziałku do niedzieli

        Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy

  • posiłek regeneracyjny

  • atrakcyjny system premiowania

  • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Data publikacji: 2024-04-21