PRACA DLA STOLARZA, BYSTRA

Zapewnimy:

  • wdrożenie w obowiązki i standardy marki
  • pracę cały rok (niesezonową)
  • dobrą pensję, uczciwe warunki i premie
  • profesjonalne narzędzia
  • wesołą atmosferę

Nad czym będziemy razem pracować:

  • meble na wymiar
  • skręcanie mebli w pracowni
  • montaż mebli u klienta
  • praca z maszynami ułatwiającymi obróbkę i specjalistami, którzy pomogą w każdym przypadku
  • działanie według planu lub szczegółowego projektu

Co jest potrzebne z Twojej strony:

  • założona działalność gospodarcza (pomożemy w jej założeniu, jeżeli trzeba)
  • doświadczenie jako stolarz/monter meblowy min. 2 lata, jeżeli chcesz zostać pomocnikiem zaznacz w wiadomości do nas
  • chęci i otwartość
  • doświadczenie w produkcji mebli z płyty laminowanej/forniru, znajomość obróbki drewna mile widziana
  • atutem będzie znajomość klejenia i obróbki HPL
  • prawo jazdy kategorii B
  • chęć pracy długoterminowej
  • samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Bystra, obok Bielska-Białej

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą, Kontrakt B2B

Harmonogram:

  • 8 godzin dziennie

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Premia za wyniki pracy

Miejsce pracy: Stacjonarna

BS Brothers - pracownia stolarska, która realizuje zamówienia na meble na wymiar. Działamy na terenie Małopolski, Śląska i ościennych rejonów.

Nasze kluczowe produkty:

  • szafy na wymiar
  • meble kuchenne na wymiar
  • kuchnie na wymiar
  • blaty kuchenne na wymiar
  • garderoby na wymiar
  • meble biurowe na wymiar
  • meble gabinetowe na wymiar
  • szafy skośne na wymiar
  • meble hotelowe na wymiar
  • tarasy kompozytowe

Data publikacji: 2024-03-05