Praca Holandia Spawacz TIG Amersfoort. Holenderska umowa. Zwrot kosztów dojazdy do pracy, AMERSFOORT

Praca Holandia Spawacz TIG Amersfoort. Stabilna praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę od 07:00 do 16:00. Firma zajmuje się produkcją i montażem wysokiej jakości stalowych akcesoriów zewnętrznych do samochodów, takich jak: bagażniki dachowe, drabinki drzwiowe, systemy bagażowe, relingi do przewozu szyb itp.

OBOWIĄZKI:

  • spawanie stalowych elementów RVS do bagażników dachowych (1,5mm)

WYMAGANIA:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako spawacz TIG
  • niezależność i dobra organizacja
  • komunikatywny  język angielski lub holenderski
  • prawo jazdy i własny samochód

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie +/- 2380 € netto miesięcznie w oparciu o 40 godzin pracy
  • wynagrodzenie +/- 550 € tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania
  • wynagrodzenie od €14,72 brutto za godzinę
  • stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
  • holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nie wliczonych w tygodniowe wynagrodzenie
  • komfortowy pokój jednoosobowy w domu jednorodzinnym
  • zwrot kosztów podróży praca – dom – praca
Data publikacji: 2024-04-27