Praca jako Operator Maszyn. Rozpocznij nową satysfakcjonującą karierę, MUROWANA GOŚLINA

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator Maszyn

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat

  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + premia 10%

  • możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny na preferencyjnych warunkach

  • możliwość wykupienia karty Multisport

Zadania:

  • Obsługiwanie maszyny wycinającej elementy (półprodukty) z bloków pianki

  • Ustawianie parametrów obróbki

  • Kontrolowanie jakości wycinanych elementów

  • Kompletowanie surowców na podstawie zleceń

  • Raportowaie realizacji planu produkcyjnego w systemie Movex

  • Układanie wyprodukowanych półproduktów i wyrobów na wyznaczone miejsca

  • Monitorowanie jakości surowców i półproduktów

Oczekiwania:

  • Gotowości do pracy 3-zmianowej,

  • Umiejętności samodzielnej obsługi maszyn - np. ustawianie parametrów, obsługa komputera

  • Sprawności fizycznej (praca stojąca, dźwiganie)

  • Zaangażowania i chęci do nauki

Data publikacji: 2024-04-21