Praca na produkcji Łódź Bałuty, ŁÓDŹ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • realizacja zadań produkcyjnych,

  • przestrzeganie przepisów BHP,

  • produkcja - montaż elementów.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • sumienność,

  • gotowość do nauki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • dodatki za nadgodziny, system pracy,

  • premia produkcyjna miesięczna,

  • premia roczna,

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta,

  • szeroki pakiet benefitów,

  • możliwość zdobywania nowych uprawnień.

Data publikacji: 2024-04-21