Praca na Produkcji od zaraz bez doświadczenia, ŻYWIEC

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Jeśli interesujesz się branżą automotive, mamy dla Ciebie pracę w firmie która jest jednym z największych producentów przewodów paliwowych w Polsce. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i miłej atmosfery w pracy to praca dla Ciebie.

ŻYWIEC

OP/ŻYWIEC/072024/WG

Zadania:

  • Wstępna kontrola jakości produkowanych detali

  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Chęci do pracy

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową ( urlop, płatne L4, pełne składki ZUS ) z możliwością przejścia pod firmę

  • Stawkę godzinowa 25,25 zł/ h brutto

  • Dodatek za pracę w porze nocnej

  • Szkolenie wstępne pod okiem Trenera

  • Wolne weekendy, praca w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Opieka dedykowanego konsultanta do spraw pracy tymczasowej, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności związane z zatrudnieniem

Data publikacji: 2024-04-21