Praca na produkcji właśnie dla Ciebie, BIELSKO BIAŁA

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Proste prace produkcyjne dla kobiet i mężczyzn

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy,

  • Chęć do nauki,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Praca w systemie 3 zmianowym.

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu.

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2024-04-21