Praca Operator maszyn, TYCHY

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych typu: prasy, tokarki CNC;

  • przeprowadzanie kontroli jakości części w procesie produkcyjnym (kontrola pomiarowa);

  • dbanie o stan techniczny urządzeń i maszyn produkcyjnych;

  • zgłaszanie awarii i problemów technicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

  • chęć nauki oraz rozwoju.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową;

  • wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto/mies.;

  • system premiowy;

  • dofinansowanie do stołówki;

  • kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe.

Data publikacji: 2024-04-21