Praca Pracownik Ochrony Stadion Legia Warszawa 30.00 brutto, WARSZAWA

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Pracownik ochrony na Stadionie Legii Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łazienkowska 3

System pracy: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, grafik elastyczny!

Zadania:

  • Obsługa punktu akredytacyjnego

  • Wydawanie kluczy

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Podstawowy język angielski - wymóg konieczny

  • Podstawowa znajomość komputera - wymóg konieczny

  • Doświadczenie - mile widziane

Poszukujemy osób:

  • Niekaranych

  • Dyspozycyjnych

  • Zaangażowanych

  • Potrafiących działać w zespole

  • Komunikatywnych

Oferujemy:

  • 30.00zł brutto za godzinę

  • Umowę zlecenie

  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z harmonogramem

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie w Generali na korzystnych warunkach

  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

  • Wsparcie w zdobyciu uprawnień tj. Kwalifikowany Pracownik Ochrony czy Certyfikat Operatora Kontroli Bezpieczeństwa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 7.2.5.5.0.0.0.7.9. lub 8.8.5.8.7.8.1.6.5.

Data publikacji: 2024-04-21