Praca przy produkcji. Łódź Bałuty. Od zaraz, ŁÓDŹ

Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat?

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Pracownika produkcji transformatorów mocy.

Miejsce pracy: Łódź (Bałuty)

Zadania:

  • Praca zgodnie z instrukcją stanowiskową,

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym,

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy klienta,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności (wynagrodzenie do 6000 zł brutto),

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz rozwoju zawodowego,

  • Premie oraz benefity, Rozwój kwalifikacji zawodowych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21