Praca w piekarni jako piekarz lub cukiernik K/M/P, WOLFSBURG

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Pracuj w piekarni jako piekarz lub cukiernik!

Miejsce pracy: Wolfsburg

Zakres obowiązków dla stanowiska piekarz:

  • pieczenie bułek, chleba i wyrobów z ciasta na kamiennej płycie;

  • współpraca w dziale przygotowywania ciasta oraz wypieków;

  • przestrzeganie wymogów dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy;

  • wykonywanie prac porządkowych i kontrola temperatury wypieków.

Zakres obowiązków dla stanowiska cukiernik:

  • produkcja ciast, wypieków drożdżowych oraz wypieków z kruchego ciasta;

  • współpraca przy obróbce różnego rodzajów ciasta;

  • wsparcie w obszarze produkcji i dekoracji wyrobów;

  • przestrzeganie przepisów dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy;

  • wykonywanie prac porządkowych i kontrola temperatury.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • znajomość języka niemieckiego min. A2/B1;

  • posiadanie samochodu;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stawkę miesięczną 2500 euro brutto;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • dodatki za pracę w nocy;

  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;

  • składki ZUS od średniej krajowej;

  • zakwaterowanie - 7 euro/doba;

  • premię za posiadanie samochodu - 50-100 euro netto/mies.;

  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie znajomego.

Data publikacji: 2024-04-24