PRACOWNIK BIUROWY PRACOWNIK DS. PROJEKTÓW, JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zakres obowiązków:
  • Poszukiwane są osoby do biura Stowarzyszenia EBI Association, którę wesprą zespół w zakresie obecnie realizowanych projektów. Kandydaci powinni byćę przedsiębiorczy, wszechstronni, lubiący zadania związane z organizacją, potrafiący szybko się uczyć oraz sprawnie przechodzić pomiędzy różnymi zadaniami/różną tematyką. Doświadczenie w pracy projektowej jest mile widziane, ale
  • Ta praca jest dla osób, które:
  • - potrafią samodzielnie organizować swoją pracę;
  • - potrafią pracować w zmiennych warunkach i odnaleźć się równocześnie w kilku tematach (realizowane projekty dotyczą różnych obszarów np. edukacja, zdrowie, rozwój)
  • - potrafią dobrze komunikować się z różnymi grupami;
  • - lubią pracę zespołową;
  • - lubią jak dużo się dzieje;
  • - mają dużą motywację do działania.
  • Osoby na tym stanowisku będą:
  • - wykonywać podstawowe prace biurowe;
  • - prowadzić dokumentacje związaną z realizowanymi projektami;
  • - przyjmować kontrahentów/uczestników projektów;
  • - zajmować się promocją projektów i bieżących wydarzeń;
  • - spotykać się z kontrahentami, uczestnikami również poza biurem.
  • Kandydatom oferowane są:
  • - umowa o pracę w stabilnej firmie;
  • - dodatkowe szkolenia z zakresu wykonywanej pracy i nie tylko;
  • - pełna wyzwań praca w pozytywnym zespole;
  • - możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych.
  • Praca w godz. 08:00-16:00, rozpoczęcie zatrudnienia: kwiecień/maj

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-07