Pracownik działu HR, ŁÓDŹ

Pracownik działu HR

Zadania:

  • Koordynacja działań onboardingowych nowo zatrudnionych pracowników
  • Screening kandydatów
  • Zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów
  • Ścisła współpraca z kadrą managerską
  • Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w branży HR lub biurowo – administracyjnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint oraz Microsoft Outlook)
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B1 - m.in. zdolność swobodnego tworzenia krótkich tekstów w języku angielskim oraz swobodne poruszanie się po programach w języku angielskim
  • Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i zarządzania czasem

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet szkoleń wstępnych i podnoszących kompetencje
  • Benefity Manpower Premium (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, szereg zniżek u naszych partnerów)
  • Przyjazna atmosfera w pracy i pełne wdrożenie w obowiązki

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoba do kontaktu:[email protected]

Globalna, dogłębna wiedza o trendach rynku pracy połączona ze znajomością i zrozumieniem lokalnych oraz branżowych uwarunkowań. Dzięki bogatemu doświadczeniu, specjalizacjom oraz zaangażowaniu naszych konsultantów, jesteśmy w stanie sprawnie łączyć firmy z różnych sektorów z talentami, których potrzebują, aby się rozwijać. Przejmując czasochłonne obowiązki związane z całym procesem rekrutacji, pomagamy we wszystkich czynnościach związanych z poszukiwaniem pracowników oraz ich selekcją.

Data publikacji: 2024-03-12