Pracownik Działu Logistyki, BYDGOSZCZ

Poszukujesz pracy od zaraz? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?

Ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Ikea (Bydgoszcz)

Stanowisko: Pracownik Działu Logistyki

Oferujemy:

· pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat

· pracę od 02.05 - 31.05 z możliwością przedłużenia

· dwudaniowy obiad i kolacja za 7 zł

· wynagrodzenie 4500 zł brutto + dodatek za pracę w soboty i niedziele handlowe

Zadania:

· pakowanie, sortowanie towaru

· kompletowanie zamówień dla klientów

· układanie i rozładowywanie towaru na terenie magazynu i sklepu

Wymagania:

· gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 10-18, 12-20) oraz dyspozycyjność do pracy w soboty oraz niedziele handlowe

· komunikatywność

· zaangażowanie

· doświadczenie nie jest wymagane

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21