Pracownik działu montażu, GLIWICE

Do pracy na dziale montażu na zakładzie produkcyjnym z branży automotive prowadzimy rekrutację na stanowisko - pracownik działu montażu.

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie od 4600 zł brutto

  • premię miesięczną do 10%

  • premię kwartalną 300-400 zł brutto

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • pakiet benefitów

Zadania:

  • obsługa maszyny produkcyjnej

  • wzrokowa kontrola jakości gotowych elementów

  • praca przy montażu pomp hamulcowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • zdolności manualne

  • sprawność fizyczna

  • chęć i motywacja do pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21