Pracownik fizyczny mile widziane panie, TYCHY

Do pracy na stanowisku pracownik fizyczny na zakładzie produkcyjnym, który specjalizuje się produkcją opakowań z tektury falistej poszukujemy kandydata/kandydatkę.

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • stawkę godzinową 27,75 zł brutto

  • atrakcyjny system nagród

  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • wolne weekendy

Zadania:

  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • wypełnianie raportów jakościowych

  • nadzór nad dokumentacją kontrolną

  • sporządzanie zapisów z przeprowadzonych czynności kontrolnych

  • analiza przyczyn powstania niezgodności

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office

  • umiejętność czytania rysunków oraz dokumentacji technicznej

  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno - pomiarowymi

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21