Pracownik fizyczny, NIEMCY

Pracownik fizyczny w sortowni kurierskiej

Praca tymczasowa

Niemcy, Niemcy

Oferujemy

To oferujemy:

stawkę 13,50-16,88 euro brutto/h (1400-1900
euro netto miesięcznie),

program Zarabianie przez Polecanie –
otrzymasz dodatkowo 100 euro brutto za każdą poleconą osobę,

zapewnione zakwaterowanie w dobrym
standardzie (pobierane jedynie 150 euro miesięcznie od wynagrodzenia),

możliwość pobierania zaliczek już po
przepracowaniu pierwszego tygodnia,

elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im
szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać,

zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na
podstawie faktur za paliwo, biletów),

możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy,

dodatki za pracę w porze nocnej,

płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w
Niemczech,

stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora w
Niemczech lub z biura w Polsce,

24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,

polską umowę o pracę tymczasową – legalne
zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec,

pomoc w załatwieniu zameldowania,

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z
możliwością przedłużenia współpracy,

pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz
organizacji wyjazdu do Niemiec.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

załadunek i rozładunek paczek, skanowanie,

dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i
składowanie towaru,

prace porządkowe na magazynie.

Wymagania

Nasze wymagania:

sprawność fizyczna,

zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego.

Mile widziane:

prawo jazdy "B"

własny samochód.

Administratorem danych jest HR
Navigator
z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, HR Now z
siedzibą w 32-050 Skawina, ul. Gen. Emila Fieldorfa "Nila" 7 oraz HR
Creator
z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69. Dane są przetwarzane dla
potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma
Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat
potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod
numerem 11850.

HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający
wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat
numerem 14997.

Prosimy o dopisanie
następujących klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie
przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych
zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(RODO)”.

na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie i
przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR
Navigator, HR Now
oraz HR Creator na potrzeby przyszłych
rekrutacji.”

Data publikacji: 2024-04-27