Pracownik introligatorni, MIŃSK MAZOWIECKI

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta z branży poligraficznej zatrudnimy na stałe na stanowisko: Pracownik introligatorni

Miejsce pracy: Nowy Konik/ k. Warszawy

Zadania:

• kontrola wizualna wyprodukowanych opakowań pod kątem zgodności ze specyfikacją i parametrami jakościowymi oraz w oparciu o założone wskaźniki produktywności

• pakowanie wyprodukowanych opakowań w kartony zbiorcze i przygotowanie do wysyłki zgodnie ze specyfikacją

Wymagania:

• dokładność, samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

• gotowość do pracy na 3 zmiany

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat

• program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy

• system premiowy uzależniony od wyników pracy

• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

• ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej

Data publikacji: 2024-04-21