Pracownik Kontrola Kompletacji DC Lubartów, LUBARTÓW

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Podstawowe zadania na stanowisku pracy:

  • Kontrola wysyłki

  • Praca ze skanerem

Jakich osób szukamy?

  • Gotowych do pracy w systemie 3 zmianowym (zmiany dzienne, zmiany nocne)

  • Oferta pracy skierowana jest do osób chętnych podjąć pracę sezonową z możliwością przedłużenia umowy

  • Odpowiedzialnych, sumiennych i zaangażowanych

  • Osoby niekarane

  • Zapraszamy osoby pełnoletnie

Co zapewniamy?

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku branży security

  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie oraz premię

  • Elastyczny grafik

  • Pracę w oparciu umowę o pracę po okresie próbnym

  • Pracę sezonową

  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku osobom bez doświadczenia

  • Możliwości rozwoju wewnątrz firmy

  • Programy wspierające zdrowie - ubezpieczenia dodatkowe GENERALI, pakiet medyczny LUXMED

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, karty fitness, dofinansowania do kolonii dla dzieci, przedszkola itp.)

  • Stołówka pracownicza, darmowe obiady

  • Darmowa opieka fizjoterapeuty

Zadzwoń do rekrutera na nr: 6.9.5.1.5.6.0.6.1 lub aplikuj online.

Data publikacji: 2024-04-21