Pracownik Magazynowy, DASZYNA

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Główne zadania:

  • przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją,

  • załadunek i rozładunek towaru,

  • kompletacja zamówień wg zamówień klienta,

  • obsługa elektronicznych urządzeń skanujących.

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT

  • doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie, mile widziane doświadczenie w branży mięsnej,

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej,

  • mile widziana znajomość programu SAP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenie na wózki widłowe UDT,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,

  • posiłek regeneracyjny,

  • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Data publikacji: 2024-04-21