Pracownik na dziale mięsnym wędliny/sery weekendy, WARSZAWA

Jobman Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Pracownik działu mięsnego w markecie spożywczym - oferta pracy tymczasowej.

Zmiany w dni: piątek/ sobota

OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie:
- obsługa hali sprzedaży na dziale mięsnym
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a do pracy zmianowej
- posiadasz aktualne orzeczenie lub książeczkę do celów sanitarno- epidemiologicznych (wymóg konieczny)
- potrafisz pracować w zespole
- nie brakuje Ci chęci do pracy

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- stawkę 27,70/h brutto=netto dla ucznia/studenta
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- możliwość refundacji badań sanepidu
- konkursy dla pracowników.

Data publikacji: 2024-04-21