Pracownik obszaru naważalni, ALEKSANDRÓW

Pracownik obszaru naważalni

Zadania:

-Pobieranie materiału do naważania

-Obsługa wózka z obrotnicą

-Zabezpieczanie naważonego surowca przed rozlaniem/ rozsypaniem

-Obsługa komputera

Wymagania:

-Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe

-Zachowanie zgodne z Ogólnozakładowymi Przepisami Bezpieczeństwa oraz zasadami bezpieczeństwa właściwymi dla obszaru pracy

-Skrupulatność wykonywanych zadań

Oferujemy:

-Praca III zmianowa od poniedziałku do piątku.

-Wynagrodzenie - 4242 brutto/ miesięcznie + dodatki

Miejsce wykonywania pracy:

Aleksandrów Łódzki (11 Listopada 103A),

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej. Łączymy globalne doświadczenie ze zrozumieniem lokalnych i branżowych uwarunkowań. Każdego roku zatrudniamy kilkadziesiąt tysięcy pracowników tymczasowych do pracy na różnych stanowiskach w wielu branżach, pomagając naszym klientom, pracownikom oraz kandydatom odnieść sukces na rynku pracy.

Data publikacji: 2024-03-18