Pracownik ochrony Dowódca zmiany market budowlany Poznań, POZNAŃ

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • nadzór nad podległymi pracownikami ochrony,

  • prowadzenie dokumentacji obiektowej,

  • bieżąca współpraca z dyrekcją sklepu,

  • delegowanie pracowników na przerwę oraz zastępowanie wszystkich pracowników na przerwach,

  • ujęcia sprawców kradzieży.

Wymagania:

  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia),

  • dyspozycyjność,

  • sumienność i zaangażowanie,

  • znajomość obsługi komputera oraz CCTV,

  • doświadczenie w branży,

  • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony .

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia,

  • umowę zlecenie - docelowo umowę o pracę

  • stawkę godzinową 29,10 zł brutto

  • darmowe, pełne umundurowanie

  • prywatną opiekę medyczną LuxMed,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,

  • zatrudnienie od zaraz!

Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu

Data publikacji: 2024-04-21