Pracownik ochrony na obiekt przemysłowy, GDAŃSK

Poszukujemy pracowników ochrony na obiekt przemysłowy -brama wjazdowa- recepcja.

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

- terminowe wypłaty

- stawkę godzinową 30 zł brutto

- darmowe dwudaniowe posiłki w restauracji pracowniczej

- dodatek za pracę w porze nocnej

- premie

- umowę o pracę po okresie próbnym

- praca w systemie zmianowym - dwie zmiany ( 07-19, 19-07 ) dzień następnie noc i dwa dni wolne.

- 150 zł brutto zwrotu za dojazdy

Zakres obowiązków:

- praca na bramie wjazdowej do centrum dystrybucji ( kontrola ruchu osobowo - towarowego, praca przy komputerze i skanerze ręcznym )

- ochrona obiektu

- obchody itp.

Od kandydatów oczekujemy:

- niekaralności

- nastawienia na dłuższą współpracę

  • umiejętność obsługi komputera (wymagane)

  • umiejętność pracy w zespole

Kandydaci nie muszą posiadać doświadczenia w podobnej pracy, przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z następującą klauzulą lub kontakt telefoniczny: 695330123

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-21