Pracownik ochrony od zaraz bez doświadczenia, LĘBORK

GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Pracownik ochrony

Lokalizacja :

  • Lębork

Zadania:

  • Ochrona obiektu handlowego

  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

  • Przestrzeganie procedur obowiązujących na obiekcie

  • Dyskretna obserwacja sali sprzedaży

  • Opcjonalnie obsługa monitoringu

  • Służby w godz. 10:00-20:00

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach

  • Niekaralność

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie - nie jest to warunek konieczny!

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • Wsparcie przełożonego

  • Pełnym szkolenie stanowiskowe

  • Darmowe, pełne umundurowanie

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

    Zatrudnienie od zaraz! Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego: 6.6.4. 9.3.2. 4.8.2.

Data publikacji: 2024-04-21