Pracownik pomocniczy produkcji, ŁÓDŹ

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego Klienta BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez BSH

  • premię miesięczną do 500 zł brutto

  • stawkę godzinową 26.00 zł brutto

  • bonus za pracę w sobotę 150 zł + dzień wolny

  • dodatek za pracę w nocy 20%

  • pakiet benefitów - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • bezpłatny transport z Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa, Tomaszowa Mazowieckiego!

  • przyjazne, kompleksowe i płatne szkolenie wdrożeniowe podczas, którego zapoznasz się ze specyfiką pracy na linii produkcyjnej i nauczysz się podstawowych czynności wykonywanych podczas pracy

  • opiekę koordynatora, który pierwszego dnia oprowadzi Cię po fabryce i pokaże miejsce pracy

  • opiekę specjalisty Job Impulse przez cały okres zatrudnienia na miejscu w fabryce

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy

  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych (w 4 językach) dla pracowników i ich rodzin

  • wydłużoną przerwę (30 minut)

  • kawę/herbatę w kącikach socjalnych

  • dostęp do stołówki i ciepłych posiłków pracowniczych (bufet śniadaniowy, możliwość zakupu posiłku na wynos)

  • przyjazną atmosferę i relacje w zespole

  • wysokie standardy bezpieczeństwa

Twoje zadania:

  • montaż sprzętu AGD (zmywarki)

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na zautomatyzowanej linii produkcyjnej

  • sprawdzanie parametrów i kontrola wzrokowa wyrobów gotowych

  • dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania

  • pakowanie

Dodatkowe informacje:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobny stanowisku

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • miejsce pracy Łódź Olechów/ Dąbrowa

  • 99% naszych obecnych pracowników poleciłoby pracę w tej firmie a 95% dobrze ocenia swoje relacje z przełożonym !

Data publikacji: 2024-04-21