Pracownik produkcji &#124 bezpłatny transport &#124 mile widziane Panie, PYSKOWICE

Poszukujesz stałej pracy produkcyjnej?

Zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnej firmie działającej na terenie Gliwic (strefa ekonomiczna).

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

  • przestrzegania zasad i instrukcji

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (poniedziałek- piątek) w firmie z branży produkcyjnej

  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym- mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • premię miesięczną

  • comiesięczne doładowanie karty lunchowej

  • bezpłatny transport pracowniczy z Centrum Przesiadkowego w Gliwicach

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-22