Pracownik produkcji &#124 dział paletyzacji/mieszanek DARMOWY DOJAZD, KARTUZY

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy Panów na dwa stanowiska:

1) PRACOWNIK PALETYZACJI

2) PRACOWNIK PRODUKCJI MIESZANEK

Lokalizacja: Banino

To oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta

  • DARMOWY DOJAZD DO PRACY z miejscowości Kościerzyna, Somonino, Kiełpino, Żukowo, Kartuzy, Miechucino, Sierakowice, Mirachowo, Przodków, Gdańsk (także miejscowości na trasie).

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4550 zł brutto + PREMIE UZNANIOWE (180-550 zł brutto)

  • 20% DODATKI za pracę w godzinach nocnych oraz w weekendy

  • SKLEPIK ZAKŁADOWY- możliwość zakupu produktów w preferencyjnych cenach

  • kartę Multisport oraz grupowe ubezpieczenie na życie

  • pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zadania:

PRACOWNIK PALETYZACJI

  • układanie opakowań z produktami na paletach

  • owijanie ułożonych kartonów stretchem

  • obsługa ręcznych wózków paletowych

  • umieszczanie produktów w magazynie

PRACOWNIK PRODUKCJI MIESZANEK

  • sporządzanie mieszanek, dosypywanie składników

  • transport ręczny składników, transport przy użyciu ręcznych wózków paletowych

  • ważenie składników

  • przyjmowanie surowców

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

  • aktualne badania sanepidowskie lub gotowość do ich wyrobienia - ZWROT KOSZTÓW

  • zdolności manualne oraz dynamiczność

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Szukasz pracodawcy, który zapewnia stabilną pracę i dba o pozytywną atmosferę pracy? Dołącz do Naszego zespołu!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21