Pracownik produkcji 1 zmiana, TYCHY

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko :

Zadania:

  1. Montaż elementów za pomocą nitownicy i wkrętarki ,

  2. Praca w świetnym zespole w otoczeniu muzyki 😊

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, choć nie jest konieczne - chęć nauki jest równie ważna!

  2. Zdolność do pracy w zespole.

  3. Gotowość do pracy na 1 zmianę.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  2. Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  3. Prywatna opieka medyczna i imprezy integracyjne ,

  4. Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych.

  5. Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: [email protected]

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy precyzyjne i innowacyjne produkty!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2024-04-21