Pracownik produkcji Brygada Sprzątająca CFM, MORLINY

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

Zakres zadań:

  • Mycie maszyn produkcyjnych myjką ciśnieniową;

  • Przeprowadzanie dezynfekcji;

  • Obsługa maszyn myjących;

Wymagania:

  • Zdolności organizacyjne;

  • Odpowiedzialność;

  • Dyspozycyjność;

  • Badania sanitarne;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Wynagrodzenie: od 4.242,00 brutto (wzrasta wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem);

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Zdobycie doświadczenia w dużym zakładzie produkcyjnym;

  • Premie: 300,00 zł brutto (miesięczna za brak absencji) + 600,00 zł brutto (za polecenie pracownika);

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; świadczenie urlopowe, tzw. 'wczasy pod gruszą': 800-950 zł; zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; wycieczki; koło wędkarskie; zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej);

Data publikacji: 2024-04-21