Pracownik produkcji do przyuczenia obsługi maszyn, OŻARÓW MAZOWIECKI

Dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko pracownik produkcji (do przyuczenia obsługi maszyn).

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Pracownik produkcji (do przyuczenia obsługi maszyn)

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn montujących formy drukowe, maszyny do cięcia folii oraz maszyny laminującej.
  • Obsługa linii produkcyjnej / montażowej,
  • Obsługa specjalistycznych urządzeń mechanicznych i narzędzi,
  • Realizacja produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
  • Rejestracja parametrów procesu produkcyjnego,
  • Zapewnienie ciągłości pracy na linii produkcyjnej,
  • Utrzymywanie standardów czystości, czyli czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego,
  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Chęć do przyuczenia obsługi maszyn montujących formy drukowe, maszyny do cięcia folii oraz maszyny laminującej.
  • Wykształcenie średnie.
  • Umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych.
  • Umiejętność czytania podstawowej dokumentacji technicznej.
  • Zdolność do szybkiego uczenia się.
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

W Polsce od 2006 roku skutecznie działamy w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsoursingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu.

Data publikacji: 2024-01-23