Pracownik produkcji drobiarz pakowacz, KORYTA

ANIMEX FOODS jest największą na rynku firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa, zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Zadania:

  • pozyskiwanie elementów surowca poprzez odcinanie, wycinanie, trybowanie, docinanie, formowanie mięsa;

  • ocena jakościowa, selekcja, doczyszczanie surowca

  • wkładanie opakowań jednostkowych do opakowań zbiorczych wg. specyfikacji;

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z wytycznymi.

Oczekiwania:

• motywacja do pracy;
• umiejętność pracy w zespole;
• dyspozycja i gotowość do pracy zmianowej;
• mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjny system motywacyjny;
• wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
•ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
•atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy
•posiłek regeneracyjny
•atrakcyjny system premiowania

Data publikacji: 2024-04-21