Pracownik produkcji i logistyki wewnętrznej z certyfikatem UDT, MYSŁOWICE

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • obsługa maszyn lub urządzeń (np. do zgrzewania lub czyszczenia elementów);

  • wewnątrzzakładowy transport palet z produktami (tworzywa sztuczne) za pomocą wózka jezdniowego;

  • bieżąca kontrola jakości, pakowanie i inne prace produkcyjno-logistyczne.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (z UDT) - zapraszamy kandydatów świeżo po kursie, nie wymagamy doświadczenia;

  • mile widziane doświadczenie związane z produkcją;

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie początkowe: 4700 zł brutto + ok. 200 zł dodatku za pracę w godzinach nocnych;

  • premię uznaniową do 940 zł brutto przyznawaną już od pierwszego miesiąca;

  • bezpośrednie i stabilne zatrudnienie od zaraz w systemie 3-zmianowym, wolne weekendy;

  • umowę o pracę na pełny etat.

Data publikacji: 2024-04-21