Pracownik produkcji monter 5300 zł/brutto + premie Płochocin, OŻARÓW MAZOWIECKI

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla firmy zajmującej się produkcją opakowań wykorzystywanych w sektorze spożywczym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika produkcji - Montażysty cylindrów
Miejsce pracy: Płochocin k. stacji PKP

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, dodatek nocny, płatne nadgodziny 50%, 100%).

  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5300 zł brutto. (33 zł/brutto na godzinę)

  • Premia obecnościowa: kwartalna do 550 zł brutto wypłacana przez 3 kwartały oraz roczna do 1850 zł brutto.

  • Premia wydajnościowa roczna do 4000 zł brutto.

  • Premia w wysokości do 30% przyznawana osobom pracującym w systemie 4 brygad.

  • Pracę w systemie 3 zmian lub 4 brygad w godzinach (6-14,14-22,22-06).

  • Możliwość wyrobienia uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT w trakcie pracy.

  • Wyposażenie w niezbędną odzież roboczą.

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (blisko stacji PKP).

  • Realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę po 4 przepracowanych miesiącach.

  • Prywatną opiekę medyczną (po zatrudnieniu przez Firmę).

  • Spotkania integracyjne.

  • Karty i upominki świąteczne.

Zadania:

  • Czynności produkcyjne polegające na obsłudze maszyn drukujących.

  • Montaż i demontażu cylindrów zgodnie z planem produkcji.

  • Dostarczanie cylindrów oraz surowców potrzebnych do produkcji.

  • Bieżąca kontrola jakościowa produktów i materiałów produkcyjnych.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Silna motywacja do pracy.

  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej.

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych. (nie jest to warunek konieczny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Data publikacji: 2024-04-26